| Alexandinho10 a întrebat:

Ma doare în piept, tot gatul, gâfâi, abia vorbesc și respir greu din cauza durerilor. Este o inflamatie a gatului, nu? Asa mi-a spus o asistenta dar îmi este frica sa nu fie partea cu durerea în piept de la inima

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Trebuie sa te vada un medic.
Asistenta nu are cunostintele necesare.

| Alexandinho10 explică (pentru xerxes1):

Ma duc luni la un control. Am început sa iau tratament de ieri și ma simt mult mai bine, am scăpat de toate durerile dar încă simt în nod în gat

1 răspuns: