| ancagirl a întrebat:

Ma doare intre piept cand suflu sau cand fac miscari bruste, iar acum a inceput sa ma doare in continu si nu stiu ce am cine ma poate ajuta cu un raspuns concret ca sa aflu ce am sunt speriata.Cel mai concret raspuns primeste funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimgirl98 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Probabil ai facut un efort prea mare.Nu-ti face griji! Va trece! Ai grija doar sa te odihnesti cat trebuie, alimentatie corespunzatoare si sa nu te mai supui la eforturi mari.Bafta!

1 răspuns:
| MireeeLa a răspuns:

Cred ca ai ghiara la piept sau ceva de genu nu stiu sigur cum se trateaza dar cred ca e ceva la inima totusi sper sa te insanatosesti cat mai mult si mai bine consulti un specialist.