| Mydy a întrebat:

Ma doare maseaua rau... ce sa iau sa imi treaca pana sambata seara?
fara doctor straight face
{funda}

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| matthew_5902 a răspuns:

Cel mai rapid Nurofen forte 400 si din proprie experienta si cel de 200mg e foarte bun dar ai grija cum le iei nu mai mult de 2 pe zi, doar la nevoie

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un calmant - No Spa, Nurofen, Ibalgin forte, Mig 400, Scobutil, Algocalmin, etc.
Ai grijă să nu fi alergic/ă!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Cu Nurofen 400, ori cu Ketorol

| TheLastHuman a răspuns:

Aulinwinking

| beauty_7895 a răspuns:

Nurofen express.

| miky_5010 a răspuns:

Ketorol...foarte bun pentru orice durere, mai ales pentru maselewinking

| ʏօռʊȶ a răspuns:

Vidan

| Ioana_3505 a răspuns:

Poti lua NUROFEN Express sau Solpadeine

| vampiru_9893 a răspuns:

Scoatetzi maseaua sau incearca sa uiti de urere