| Garoiu_Cristi_1997 a întrebat:

Ma dor genunchi doar dupa ce fac genoflexiuni, si nu stiu ce sa fac sa imi treaca durerea, am luat si calciu de 2 luni da nu imi trece :C.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Sunt dureri de crestere, ia un compex de minerale naturiste. Vezi aici :www.mypurnutrition.com/produse/.

1 răspuns:
| Paix a răspuns:

Sa iei calciu zinc si magneziu. Dar nu numai pastile, ci lapte natural de la vaca. Dar poate fi si de la rotula sa de la tendoane, nu prea ai cum sa stii cauza. Consuma ce ti-am zis si alearga cat mai des, alerga tde rezistenta. Daca nu inceteaza durerea sau chiar se intesifica. Recomand sa te duci la medic.