| gshdyxdjs a întrebat:

Ma dor oasele, mai exact oasele degetelor de la maini si picioare.
Vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oasele nu pot sa te doara ele doar te tin laolalta, poate ai facut febra musculara sau este vreo problema de articulatii sau muschi. NU este bine sa ceri sfaturi online! Mergi la un doctor!

| gshdyxdjs explică (pentru anonim_4396):

1 nu cred ca e o chestie f serioasa deci e mai usor asa
2 de ce crezi ca exista capitolul "sanatate" pe TPU
3 daca nu e bine de ce esti pe TPU dand sfaturi despre faptul ca nu e bine sa ceri sfaturi pe capitolul "sanatate" de pe TPU pe care stai dand sfaturi despre faptul ca nu e bine sa ceri sfaturi pe TPU?
4 ai dreptate ar trebui sa merg la doctor e mai bine si mai sigur si mai inteligent asa.
5 oasele pot sa te doara, daca ti rupi osul nu crezi ca te doare?(doar un ex nu mi am rupt de fapt nici un os niciodata)
6 iti multumesc sincer de sfat stiu ca incerci sa ajuti nu sunt rau acum sunt doar putin distrat.
7 nu. nu am adhd

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Dacă acest lucru s-a întâmplat deodată, fără o cauză exterioară, posibil să fie blocaj renal. Îți recomand un tratament naturist(în 2 zile, durerile dispar, dar tratamentul trebuie continuat timp de o lună):
https://www.comenziforever.ro/......late-ID378
https://www.comenziforever.ro/......argi-ID390

| romanianglorious a răspuns:

Reumatism...