| crysty08 a întrebat:

Ma gandesc sa iau steroizi pe o perioada scurta de tip un ciclu d e4 saptamani care ar fi costurile si ce medic trebuie sa consultthinking vreaus apun un pic ce masa musculara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Poti incerca un concentrat proteic natural, cunosc persoane care l-au folosit in timp ce faceau sala si rezultatele se vad, in plus nu are efecte negative asupra sanatatii tale http://aloeveraforever.ro/......-chocolate

| Alexander21 a răspuns:

O data ce incepi sa iei steroizi sau prafuri, nu te mai poti lasa.Au efecte negative in timp, degeaba iei 4 saptamani, ca o sa te reintorci la ele.Lasa-le incolo,creste masa musculara si fara alea, doar ca in timp. Daca vrei sanatate si aspect frumos, faci fara medicamente.Si cat despre medic, poti consulta un nutritionist care sa iti ofere o dieta si analizele necesare pentru a putea incepe.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexander21):

Prafuri te poti lasa oricand

prafuri = MANCARE CONCENTRATA

esti doar un COPIL MIC, nu?