| anonim_4396 a întrebat:

Ma mananca in zona vaginului. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca e vorba de candidoza daca ai mancarimi in zona. Cumpara de la farmacie crema antimicotica Lomexin sau Miconazol si pruritul va disparea in cateva zile.

| Elena9328 a răspuns:

Candidoza

| Mirris a răspuns:

Poate fi o iritatie sau o infectie urinala(vaginala)

| EraserHead a răspuns:

Poat e o iritatie, da-te cu crema si o sa iti treaca.