| Luca25 a întrebat:

Ma simt obosit de 3 zile încoace. Dorm ca în mod normal, pur și simplu ochii ii țin greu deschiși. Care poate fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Ce inseamna ca dormi normal? Incearca sa te culci la 10 seara, dormi 8 ore pe noapte. Dimineata fa-ti o limonada (apa+lamaie+miere). Mergi si cumpara un complex de vitamine B6+B12+Magneziu. Parerea mea e sa mergi la niste analize.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un pic de sport nu ti-ar strica, sedentarismul da starile astea de apatie!

| desteptTPU a răspuns:

Poate din cauza stresului, nu stiu.Sau poate din cauza supararii...Zic si eu...