| Tania2006 a întrebat:

Mamaliga cu lapte/branza ingrasa daca mananc seara la 5?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Mamaliga ingrasa, laptele ingrasa.

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu îngrașă dacă mănânci o porție normală.

| Mimo2 a răspuns:

Cat ai sa manaci?
Juma de tona de mamaliga cu lapte?
Fara suparare da e o intrebare aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| Eddz a răspuns:

Nu,nu ingrasa. Daca ceva, atunci iti mai aduci niste nutrienti de care organismul are nevoie(gen calciu). Te ingrasi doar atunci cand mananci mai mult decat consumi(ex. mananci undeva la 2000 Kcal si consumi 1500Kcal)

| Dęnįsª a răspuns:

Depinde cat...inceara sa nu mananci mult.