| 2696 a întrebat:

Mi-au aparut doua pete maronii pe spate...de la ce sunt? e cumva o intoxicatie alimentara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| laara a răspuns:

Si eu am avut. sunt de la ficat. mergi la doctor, fa-ti analizele :*

2 răspunsuri:
| p3bogdan a răspuns:

Salut, da se poate sa fie o intoxictie consulta cat mai repede un medicbig grinBafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut deya! Poti sa imi dai mai multe detalii despre petele tale? Eu am aceeasi problema. Le am de 6 ani.Am fost la dermatolog, dar toti imi spun ca sunt alergica, ca sunt pe sistem nervos, insa nimeni nu ma ajuta sa scap de ele, si nici unul nu mi-a sp sa imi fac analize.Problema la mine este ca am mancarimi...nu permanent, iar pielea este foarte fina in zona respectiva.Sunt destul de mari, ca si cum as fi fost batuta, cred ca sunt de 5-6 cm, si sunt 2 pete, mai intai a aparut una, apoi a aparut si cea de a doua.