| AndreeaaaaaaaAAA13 a întrebat:

Midiana Zilnic

Va rog frumos sa ma lamuriti, poate este cineva care stie.

Dupa ce termin cele 21 de pastile albe cu hormoni, incep sa le iau pe cele 7 verzi placebo. Mie daca menstruatia imi vine, sa zicem, in ziua 4 placebo, devenind astfel prima zis de sangerare, incep un nou blister cu pastilele albe cu hormoni si arunc restul sau termin cele 7 zile de placebo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Termini absolut toate pastilele, in oridnea stabilita pe pachet, inclusiv cele placebo.