| whocares5147 a întrebat:

Nu prea consum legume, de fapt le mamanc foarte rar, si am nevoie sa-mi recomandati ceva vitamine sau suplimente alimentare bune care sa suplineasca aceasta lipsa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pune-te pe mancat legume si fructe,organismul are nevoie de saruri, minerale si vitamine din ele, daca le refuzi iti faci singur rau

| tiriboxi a răspuns:

Buna daca vrei pot sa te ajut cu informatii benefice pentru a putea procura cele mai bune suplimente naturale existente la noi in tara de la liderul mondial in domeniu contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| Catalinjr a răspuns:

O lista cu vitamine poti sa vezi aici http://www.culturism.net/vitamine-si-minerale recomandarea mea este inainte de folosire sa te consulti cu un medic.

| whocares5147 explică:

Katy n-am nevoie de sfaturi de genu mersi, asta poate sa-mi zica si mama, mersi julie

| julieee a răspuns:

Eurovita multiminerale timp de 1 luna!
ajuta!