| anonim9989 a întrebat:

O cana de jacobs 3 in 1 clasic dimineata poate avea efecte negative in timp? big grin 14ani am big grin

Fara comuri de genu ce iti trebuie tie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Atata timp cat ramai doar la o singura cana pe zi se pare ca ar avea chiar efecte benefice, eu de ani de zile beau doar o cana dimineata de ness si indoit cu lapte si nu am nici un fel de problema

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La varsta pe care o ai iti reduce capacitatea de a invata sa iei bacu. Nu e adevarat dar nu e bine pentru corp sa consumi prefabricate asa devreme.

| Jipa95 a răspuns:

Jacobs 3in1 nu este o cafea tocmai tare, chiar si pliculetele verzi. Eu am inceput sa beau de la vreo 16 ani, si beau in mare 2 pliculete pe zi, iar pana acum nu m-a afectat in nici eu fel.

| untu a răspuns:

Poti sa bei o cana de cafea dimineata intre orele 09:30-11:30,dar numai cand ai varsta majoratului(18 ani)! Copii nu au voie sa bea cafea! Dar pot sa bea lapte cu cacao sau o ciocolata calda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cana dimineata nu cred ca strica. Totusi mai tarziu cand vei mai creste, e bine sa iti iei tensiunea regulat. Daca tensiunea arteriala este ok, nu strica.