| briana a întrebat:

O dieta prin care se poate slabi 3 kg pe luna? Multumesc funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
http://www.eva.ro/......39730.html

http://www.acasatv.ro/......tiana.html

Nu trebuie sa mananci dupa ora 18, doar un iaurt sau ceva usor. Incearca sa faci sport abdomene, alergat si altele. Acum suntem in anotimpul rece si nu prea ai cum sa iesi la alergat dar exercitiile din casa poate inlocuii cat de cat alergatul. Nu iti trebuie o dieta drastica pentru ca nu vrei sa slabesti mult. Ai grija la alimentatie, dar cred ca cel mai bine este sa apelezi la un nutritionist sau la o dieta care da rezoltate garantate!

Pa, pa! Numai bine!

| Cosmin86 a răspuns (pentru DumiY):

E mult prea devreme ca ora 18 sa fie ultima masa.

"nu manca dupa ora 18" = prostia din popor, mai documenteaza-te si tu

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Trei chilokrame intr.o saptamana: Zilnic, trei km, alergare, coarda o ora, si de doua ori bazin. Garantat!