| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru cunoscatori:
Daca bag un supozitor in f.nd si peste 6 ore merg la baie, se duce medicamentu la wc pe apa sambetei?
Cand flatulez in astea 6 ore, observ ca se uda chilotii, deci supozitorul nu s-a absorbit zic.

Scuze daca am oferit prea mult informatii.
Seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se duce deoarece se topeste repede deci ca (că) te linistit nu se intimplă nimic.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, o zi frumoasa

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dupa vreo 30 de minute ar trebui sa fie dus, deci nu ar trebui sa iti faci griji.

Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa 6 ore esti safe. Eu cand eram mic îl eliminam imediat laughing

| Dana2103 a răspuns:

E important sa faci o clisma inainte de a administa supozitoare

Răspuns utilizator avertizat
| KR0NSTADT a răspuns:

Ce faci peste 6 ore?

Răspuns utilizator avertizat