| Nebunila a întrebat:

O persoana daca fumeaza 2-3 tigari pe zi, poate avea cancer, nu stiu dar bunica mea are cancer si mi-e frica sa nu aibe un membru din familie.
Mama, a mers la multe controale ( nu din cauza cancerul, Doamne Fereste!, a avut alte probleme ( nu grave ). )
Tatal meu, mananca mai mult sanatos, dar are si el momente cand mananca o slanina, 2-3 felii de pizza. Eu si mama, nu prea ne omoram cu astea, dar sincer sa va spun, eu unul mananc mai mult. Am 13, va rog sa imi spuneti. Funda celui mai bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Faza cu tigarile mai mult tine de noroc. Sunt oameni care fumeaza toata viata si n-au nimic si altii care fumeaza mai rar si fac cancer. Oricum, tine-te departe de tigari pentru ca nu sunt deloc bune pentru tine. Chiar daca nu faci cancer, tot au diverse efecte negative
http://stirileprotv.ro/......-mori.html

| Nebunila explică (pentru Adry05):

Multumesc, eram doar curios! Niciodata nu voi pune gura pe o tigare.

1 răspuns: