| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care folosesc calmante, de care folositi si ce efect au?

Am incercat calmogen cica e mai recomandat, dar de abia dupa 3 pastile bagate simultan am simtit efectul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă le-ați luat fără rețetă, sunt pe bază de plante medicinale și au efect slab.
Mergeți la un medic psihiatru și luați rețea cu calmante adevărat!
Calmantele pe bază de plante, luate în cantități mari au și efect laxativ.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

: )) sexul. Are efect garantat dar trebuie sa stii sa-l administrezi.

| aimullah123 a răspuns:

Linistres. E cel mai bun pentru mine

Răspuns utilizator avertizat