| anonim_4396 a întrebat:

Persoanele cu strabism isi pot vedea problema la ochi in oglinda.? exista strabism care se manifeste foarte putin? Exista strabism sa se manifeste doar la oboseala? Uneori am impresia ca privesc aiurea, iar dimineata cand vreau sa ma uit pe telefon trebuie sa inchid ochiul stang ca vad incetosat..si in oglinda parca mi se pare ca vad ceva daca ma uit de la departare. nu stiu ce sa zic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Ar fi cazul sa mergi la un medic cu trimitere de la medicul de familie...noi nu-ti putem spune.