| anonim_4396 a întrebat:

Pistolul cu bile de cauciuc sau cel cu aer comprimat sunt utile impotriva animalelor? Ma refer daca ma ataca un pitbull are vreun efect asupra lui daca trag?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LoveItachi4Ever a răspuns:

Normal! Il va durea si dupa aia te va musca mai rau..sau va fugii depinde de caine si situatie dar cel mai frecvent te va musca mai rau decat ai patit vreodata nimeni nu vrea sa vada un caine nervos nu?