Întrebare recomandată | Coltzzzz a întrebat:

Port ochelari de la 2 ani si de dimineata am o problema.
De fiecare data cand misc ochiul drept ma doare foarte tare din interior
Precizez ca nu mi sa mai intamplat
Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poate fi si o nevralgie daca cumva ai stat in curent!

| Empathizer a răspuns:

Glaucom, de exemplu, dar pot fi multe alte cauze. Faptul ca porti ochelari nu da niciun indiciu despre boala de care suferi. E necesar un consult oftalmologic.

| FrumoasaTa a răspuns:

Du-te la doctor.Iti da el un raspuns mai exact

| KidDDDDDDD a răspuns:

Probabil ai tras curent. Peste câte-va zile îţi va trece.

| Pnk a răspuns:

Se poate sa te fi tras curentul si un vas de sage sa se fi imflamat, iar idn cauza asta devine jenant.Mi s-a intamplat si mie si m-am spalat cu ceai de musetel, apoi imi puneam picaturi Vizin.