| anonim_4396 a întrebat:

Poti avea prostata la 14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Te referi la adenom de prostata? Sunt sanse mici, dar nu nule.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O ai de cand te nasti. Numai ca se imbolnaveste la varste mai inaintate.

| Donsavas a răspuns:

Cu prostata se naște orice băiat normal si e firesc să se dezvolte la pubertate.

Răspuns utilizator avertizat