| Cryzy a întrebat:

Poti sa fumezi daca ti-ai pus pierce in buza?
Stiu ca fumatul trebuie evitat dar chiar deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ics a răspuns:

N.are Nicio Treaba Pirce-ul Cu Fumatul!hee hee Spun Din Proprie Experienta :*

5 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Trebuie evitat vreo saptamana pana se vindeca rana de la piercebig grin ca sa nu se infecteze la fel si in limba

| Digital112 a răspuns:

Nu (da-mi si mie o funda)

| ZeRo_1970 a răspuns:

Pai trebuie evitat cat de cat...Este posibil sa iti iasa fum prin gaura. Daca iti vei da mai multe gauri si vei fuma vei incepe sa arati ca o sitawinking

| Dennis_3265 a răspuns:

Incearca sa eviti fumatul chiar definitiv.

| dorisdiandra a răspuns:

Poti sa fumezi dar mai rar. o data la 2-3 zile cam asa. daca ti-e organismul sensibil mai bine te feresti de tigari