| alexutzu00791 a întrebat:

Pun o intrebare mai ciudata dar as dori sa aflu cum imi pot mari mana atat lungime cat si grosime.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moooooooamaaaaaa, sa fiu perfecta daca nu este interesanta intrebarea, in lungime sunt exercitii pe net dar sa nu crezi in ele, sunt placebo (minciuna ), in grosime nu stiu, poate te razgandesti!

9 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Cum adica la ce te referi la lungime si grosime? mai facut curioasa
multa bafta...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vrei sa iti lungesti mana in grosime? Misto.

| alexutzu00791 explică:

N ati inteles...insa gasesc foarte amuzante raspunsurilelaughing. In fine eu imi doresc sa am palma mai lunga si mai groasa ca sa am o putere de prindere mult mai mare. Forta in brate am destulahappy...Deci acum imi da cineva un sfat?

| demonangel37 a răspuns:

Operatie estetica

| stealthb a răspuns:

Nu mai bine iti faci o prietena?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce vrei sa ai, laba de urs? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sigur numai atat vrei? ceva karate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa e simplu. Pentru alungire este nevoie detranctiuni cu banda elastica sau resort, iar pentru grosime de exercitii cu flexori palmari.
O intrebare; STII CE INSEAMNA "MANA" EXACT?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai raspunsul anonim a fost perfect, dar tu esti fata sau baiat?