| notsurewhoiam a întrebat:

S. O. S am o respiratie foarte urat mirositoare...cred ca se numeste halena sau cam asa ceva dar oricum de la un timp mucoasa nazala (stiu ca e scarbos :-& )nu o pot indeparta prin suflarea nasului ci ea pur si simplu imi ajunge in gura :-& si cred ca aceasta e cauza pentru. ca de atunci imi miroase gura foarte rau va rog ma puteti ajuta? dau fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ORL, ai o infectie neglijata, posibil sinuzita. Ai nevoie de tratament antibiotic, eventual injectabil.

| tiriboxi a răspuns:

Buna la problema ta exista un tratament natural care poate rezolva acest inconvenient si foarte usor de aplicat in cazul in care doresti mai multe detalii contact; tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| IIIx333III a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctorwinking. Du-te prima oara la doctorul de familie si vezi ce zice. Succes!

| LauraLl a răspuns:

Yeeeeeah e ffff scarbos

| ionutpintea a răspuns:

Cauta pe google "cum ne spalam nasul" si consulta un medic stomatolog pentru un detartraj si indepartarea cariilor. Un rol important il are si dieta, daca bei numai cola si mananci carne de porc, sosuri si dulciuri ce contin tot felul de E-uri si prostii iti poti da seama de unde vine mirosul. Te sfatuiesc sa incepi cu un consult la medicul stomatolog, sa dai un search pe google la "igiena orala" si "cum ne spalam nasul"
Bafta cat de cat!