| piticu116 a întrebat:

Sall auziti are ceva daca acu o seara nu am dormit deloc si m-am culcat la 7 seara si m-am trezit asta seara la 3 noaptea si nu am mai dormit? o sa fiu obosit sau e ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| miriz a răspuns:

Putin obosit...depinde de spiritul tau

| GabiIsBack a răspuns:

Logic ca e OK.

| piticu116 explică (pentru GabiIsBack):

Eu ma refer daca o sa fiu obosit mai incolo, ca sa stiu daca ma mia culc sau nu acu laughing