| mihaiASD a întrebat:

Sall

De ieri ma doare stomacul in zona buricului si ma doare foarte tare atunci cand apas, ce sa fac sa nu ma mai doara?big grin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nutzu91 a răspuns:

Buna seara big grin
Scuza-ma ca iti spun in maniera asta dar...
"De ieri ma doare stomacul in zona buricului si ma doare foarte tare atunci cand apas, ce sa fac sa nu ma mai doara?big grin." te duci la un control medical la medicul de familie, nu stai pana luni in durere si intrebi pe net cum sa scapi de ea straight face ca se poate agrava straight face...
Sper ca te-am ajutat, eu am zis doar parerea mea, nu trebuie sa ti cont de ea daca nu vrei oh go on

| alissa6 a răspuns:

Pune ceva cald, dar daca nu trece dupa o zi du-te la un control.