| TheDarkDragon a întrebat:

Sall, sunt racit, ma doare pieptul, capul si tusesc, dar vreau sa fac febra, sa nu merg la scoala, ce as putea sa fac.ATENTIE! Nu vreau raspunsuri de genul:"Mergi la scoala ca e mai bine ", vreau sa mi se raspunda la intrebare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Maturizeaza-te copile, ca asa nu o sa ajungi bine! Promiscuitatea si incultura iti dau tarcoale.
Nu iti este destul de rau, de vrei sa mai faci si febra?

| TheDarkDragon explică (pentru pietrean):

Ma, am precizat ca vreau un raspuns la ntrebare, nu alt ceva, da eram sigur ca va aparea un turc ca tine si va scrie o prostie de zile mari.

| pietrean a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Cu "Ma",te adresezi celor de teapa ta! Crezi ca toti sunt inculti si nepoliticosi ca tine? Poate te adresezi unei femei,de o varsta cu mult mai mare decat tine! NU toti care posteaza aici,sunt de varste mici,poate sunt oameni maturi,care vor sa va ajute in toate privintele, unde nu va pricepeti.
Cea mai mare"prostie de zile mari" este sa te imbolnavesti voit! Eu nu sunt "turcoaica", dar tu esti turc de nu vrei sa pricepi, ca nu este nici bine, nici sanatos, ceea ce vrei sa faci!

| AnneღU a răspuns:

Mananci creta laughing Serios!

| XAsmodeusX a răspuns:

Faci febra daca mananci creta.

| TheDarkDragon explică (pentru XAsmodeusX):

Nu faci nici un ****.