| vegasvegas a întrebat:

Sall,TPU.Am o problema,de aseara a inceput sa ma doara in zona stanga, lombara spre rinichi, nu stiu o fi problema cu cu rinichiul stang.De ridicat am ridicat astazi ceva dar, de aseara a inceput sa ma doara, acolo si nu cred ca sunt muschii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Daca esti fata poate fi vorba despre o durere menstruala. Exista si posibilitatea unei deviatii de coloana sau cistita.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndyJhon5 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa te consulte un medic.