| anonim_4396 a întrebat:

.. cred ca mai stiti incidentul cu telefonul si cioburile...astazi am incercat sa imi introduc un deget in vagin si ma ustura foarte tare ce as putea sa fac? am fost deja la ginecolog si mi-au dat niste creme dar nu prea isi fac efectul le iau de ieri alte solutii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Buna! Te as sfatuii sa nu mai introduci nimic in vagin, doar creme. Atat. Iti faci rau singura neconstientizand asta. Daca ai ciclu mentrual ti as spune sa iei de la farmacie *nu necesita prescriptie* medicamente,, de vacanta'' sa zic asa, care opresc ciclul menstrual pana cand nu le mai consumi (de vacanta insemnand de exemplu cand mergi la mare si ti l opreste sa nu ti vina ). Vei gasi, costa 35 de lei 50 pastile si trebuie sa le iei odata la 1 ore, griji de tine