| 159357852 a întrebat:

de curand mi-a aparut o alunita pe fata cred ca de la soare ...este plata nu in relief si este micuta.Intrebarea mea este: Daca este adevarat ca sucul de rostopasca face alunitele sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu le face, le face ca naiba de fapt, si e mai mult pentru negi.Rezultatul te dezamageste mai mult ca initialul.Las-o asa, de fapt ce-ai cu ea?

| RADUsiEMY20 a răspuns:

Eu stiu ca face negii sa dispara nu alunitile dar... orice e posibil