| Andradadiia a întrebat:

Am pierce in limba de o saptamana si tot de o saptamana mi-e umflata limba. Am luat oxacilina timp de 3 zile, nu am fumat/consumat lactate. M-am spalat pe dinti de cel putin 3-4 ori pe zi. Este normal? Ar trebui sa fiu speriata? Va rog fara "scoate-ti pierce-ul" sau chestii de genu.

Răspuns Câştigător
| LLO a răspuns:

Nu, vindecarea limbii poate sa dureze si 2 saptamani deoarece este un muschi foarte sensibil si din cauza ca este mereu umeda nu se inchide asa repede rana ca si in buric, spranceana etc. Ai grija sa nu te tot joci cu el pana nu ii vindecat. :*

| Andradadiia explică (pentru LLO):

Incerc sa nu ma panichez, desi gandesc pozitiv pentru o ora maxim, dupa incep sa ma gandesc iar si iar sa nu fie altceva/alta cauza ..Chiar nu vreau sa ajung la a mi-l scoate. Mi-am dorit enorm de mult pierce-ul si am avut foarte mare grija de el, mi-ar parea foarte rau daca as fi nevoita sa mi-l scot, am "suferit" degeaba cum s-ar spune.

1 răspuns: