| ITIK a întrebat:

Salut,am 16 ani si vreau sa iau proteine pentru cresterea masei musculare mai exact asta (Pro Gainer) http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=65&cID=116&dI D=0&bID=0
nu merg la sala dar fac acasa,am gantere, bara de tractiuni...fac abdomene flotari etc.si vreau sa stiu mai exact daca mi-ar face vreun rau acest anabolizant si ce efecte secundare ar putea avea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Atat timp cat nu iei ceva in exces, n-are ce rau sa-ti faca, dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic. Nu lua asa dupa ureche produse de pe net. Bafta!

| ITIK explică (pentru Elvina):

Mersiwinking

| ITIK explică (pentru ITIK):

Si la doctor merg cu produsu, sau merg prima data la el si il intreb daca as putea lua proteine, nu da alta de mi-e frica sa nu dau banii degeaba

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu are efecte secundare, dar du-te la sala, ca acasa nu faci mare lucru