| alinionutz670 a întrebat:

Funda+vot! pentru cel mai bun rasp... daca iau proteine aprox 2 luni si dupa aceea nu mai iau si continui sa fac sala....raman tot atata in brat sau unde am pus sau revin muschii la loc?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai in 2 luni nu o sa pui mare lucru, o sa arati aproape la fel, mai bine iei 1 an sa se vada cateva diferente.

Si tu oricum ai protenie in mancare ( carne, branza, oua in mod special, dar sunt si in alte alimente ). Mananca ce trebuie, antrenaza-te si nu doar ramai la fel, o sa cresti si dupa ce nu mai iei proteine ( pentru ca de fapt iei in continuare, din mancare ).

| alinionutz670 explică (pentru Cosmin86):

Aha mersi pentru raspuns!winking

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? Sala se face MAXIM 1 ora, dupa se duce naiba productia hormonului de crestere si antrenamentul devine contraproductiv.

| justadream94 a răspuns:

Deci daca faci sala si iei proteine accelerezi dezvoltarea muschilor. daca dupa 2 luni incetezi in a mai lua proteine dar continui cu sala si faci acelasi efort pe acea grupa de muschi pe care ai lucrat-o in timpul in care luai proteine, muschiul nu scade ci ramanela fel! funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru justadream94):

Felicitari, HABAR NU AI ce sunt proteinele, apuca-te de sah