| Alexinnio a întrebat:

Salut,am descoperit saptamana trecuta ca daca apas pe partea dreapta a capului am o senzatie naspa care coboare pe coloana,nu e dureros,e doar o senzatie,nu m-am lovit,am crezut ca am racit am laut parasinus si nurofen,dupa o saptamana nu s-a schimbat nimic, oare ce sa fie? Cand nu apas nu ma doare nu am nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Uneori se mai intampla sa avem astfel de senzatii ciudate. Eu am avut o perioada in care daca ma apasam intr-un anume loc pe marginea nasului, simteam presiune intr-unul din ochi. laughing Mi-a trecut cu timpul.
Oricum, nu este ceva grav. Uneori corpului ii place sa joace feste.

| Cristyanno21 a răspuns:

Depinde unde pe partea dreapta..Nu e ceva grav.