| AnDrei2223346 a întrebat:

Salut, am făcut o extractie de masea iar după 4-5 ore am mancat, se intampla ceva dacă a rămas rest în zona respectiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Daca medicul ti-a spui ca ai voie sa mananci inseamna ca ni are nimic. Incearca totusi sa clatesti bine gura, incat sa iasa bucatica aia de acolo, iar daca nu iese, nu incerca sa bagi scobitoare, las o acolo.