| joshua12 a întrebat:

Salut, am o intrebare.
E normal ca o parte din testicul sa aiba o culoare mai diferita de toate testiculele?
Mai ales jos pe mijloc am observat cand imi faceam dus ca duce asa spre o culoare mai alba, ati experimenttat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Salutaree! În general, testiculele trebuie să aibă o culoare uniformă. Dacă observi o diferență de culoare sau alte schimbări în aspectul lor, ar fi bine să consulți un medic pentru o evaluare mai detaliată. Este important să ai grijă de sănătatea ta și să discuți orice îngrijorare cu un specialist.

| joshua12 explică:

Rectific, stric pe mijloc, unde se despart cele doua testicule, culoarea piele e putin asa mai spre alb, e normal?