| grosumira a întrebat:

am o intrebarecare necesita ajutor!
de 2 zile atunci cand fac pipi ma ustura si dupa aceea ma manaca. Pe mine ma mananca la gaurica! cu ce pot sa-mi dau ca sa nu ma mai jeneze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciocolatăăă a răspuns:

Nu cred ca e neaparat o infectie sau alta chestie grava, nu te speria. Probabil e dolar o iritatie. Nu e nimic rusinos in a discuta despre igiena intima. Trebuie doar sa faci dusuri cat mai dese; incearca sa nu mai porti tanga sau bikini, poarta doar chiloti normali, din bumbac (celelalte materiale favorizeaza iritatiile). Te poti da cu pudra pentru bebelusi, crema de galbenele sau orice alta crema hidratanta ai (sa fie de calitate).

6 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Te mananca la gaurica? rolling on the floor) hahahhaa, ce exprimare. laughing Felicitarile mele. laughing

| Minks a răspuns:

Du-te la doftorul de gaurici.

| LOVEsick a răspuns:

Probabil o infectie urinara. Du-te la medic.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie. Nu te da cu nimic, ci mergi repede la medicul de familie pentru analize si tratament.

| grosumira explică:

Foarte haios cei care au dat ' te mananca la gaurica, du-te la doftorul de gaurici ' foarte haios poate era si este o problema grava! altadat sa nu mai comentati can nu stiti despre ce este vorba!

| Minks a răspuns:

Tocmai, ti-am dat raspunsul in maniera in care ai pus intrebarea, ce ti se pare asa ciudat?