| TheRealBlacK a întrebat:

Salut, am observat ceva ciudat la starea mea hormonala, de când am intrat în starea pubertății și am putut ejacula, organul genital nu se ma scoală cum se scula odată, adică nu se mai scoala la orice impuls, ar putea fi o problema la mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Ai primit un raspuns bun. Se numeste "readaptare" sau cmaturizare sexuala" mai bine zis. E normal sa nu te mai excite orice.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu cred. E doar o „readaptare".