| Sabina_Popescu_2000 a întrebat:

Am purtat ochelari timp de aproximativ 1 an si jumatate (+0, 75), dar mi-am revenit si nu mai am nevoie. Fata pare mult mai ciudata fara ochelari si ochii sunt mult mai mici, ca la toti ochelaristii de altfellaughing. Cineva mi-a spus sa continui sa port ochelari macar de forma pentru ca nu imi sta bine deloc fara ei, insa nu vreau sa mai port. Intrebarea e urmatoarea: isi va mai reveni fata la normal?laughing Si ochii? Vor ramane la fel de mici? Ce fac cu cearcanele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am purtat ochelari si cand mi dadeam jos aveam ochii bagati in cap, rosii si tulburi, toti imi spuneau ca par sensibili laughing.

Mie mi-au revenit.

| Stefanajrv a răspuns:

Sigur nu este doar parerea ta personala?

| Sabina_Popescu_2000 explică (pentru Stefanajrv):

Sigur laughing

| Stefanajrv a răspuns (pentru Sabina_Popescu_2000):

Ok in cazul asta ar trebui sa faci o schimbare in tinuta parului sa il tii stans sau "lins" cum se zice drept si sa incerci sa faci ceva din fard si din accesorii sapci, basti, poate baticuri trendy in acest fel sa estompezi cumva lipsa de raport intre ochi si restul corpului tongue