| Razvan4414 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor..Am 15 ani, 1.82m si vreo 74-75 kg.Nu sunt gras dar am "burta" ....Am nevoie de niste exercitii pentru acasa(nu vreau sa merg la sala), nu neaparat pentru slabit, mai mult de dat burta jos..si pus altceva laughing Multumesc big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Uite aici dragule:
http://www.youtube.com/user/passion4profession

Alege ce video doresti. Sper ca ti-a fost de folos!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport de masă, evită grăsimile și dulciurile.
Ai nevoie să tonifici toată masa musculară, nu numai cea abdominală.
Pa, pa.

| xtembix a răspuns:

Acest exercitiu de ajuta sa scapi de burta si sa-ti si tonifici muschii. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_nnC6DA08ro