| sydry a întrebat:

am 20 de ani si am marimea penisului de 25, 1cm este normal asa ceva? ceva pentru dezvoltarea musculara antradevar m.am dezvoltat foarte repede si mi.a mers perfect dar nu stiu de ce mi.a crescut penisul asa mare ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cred că numai un singur doctor te poate ajuta : Ciomu. Este foarte interesant acel virgulă 1, câtă preţizie maică, câtă preţizie...

evenso
| evenso a răspuns:

E prea mare, dar sigur se vor gasi persoane care se vor bucura de aceasta marime.
Mai mic doar cu inaintarea varstei va fi, asa o ai - asa vei folosi.
Nu se poate face nimic pentru micsorarea dimensiunii.

| 1000bodies a răspuns:

Altii ar da orice sa fie asa mare si tu parca ai vrea sa scapi de marimea asta. laughing