| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-a picat plomba puse de acum 1 an si am ramas cu gaura aia si mi-e frica sa nu ma doara e posibil sa ma mai doara cand mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Posibil doar sa fie un mic disconfort la mestecat dar daca ai dureri mergi la stomatolog.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic si pune-ti o noua plomba.

| BTWIN a răspuns:

E posibil...si sora mea si-a pus recent niste plombe si la cateva zile au luat-o durerile.

| sayuriy a răspuns:

Daca medicul dentist ti-a omorat nervul atunci nu te doare, dar evident se va caria. Daca nu atunci sigur te va durea in cele din urma. Du-te repede la dentisthappy