| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Salut am si eu o problema noaptea cand ma pun la somn adorm instant, de exemplu na culc la ora 12 la 6 ma trezesc si am halucinatii, simt ca innebunesc, ma trezesc de multe ori deschid ochi ma trezesc dae toate astea la ora 6 dimineata,dupa incepe chinul, nu inteleg de ce, am problemele astea de 1 saptamana si ceva tin sa mentionez ca am fumat etnobotanice acum 1 an si 8 luni, si de atunci dupa ce m-am lasat am avut multe atacuri de panica, ultimul acum1 saptamana,poate sa fie anxietate,ma trezesc obosit dimineata abia ma dau jos din pat, simt ca innebunesc, astazi de exemplu am strigat mama fara sa vreau..cine stie ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Trebuie sa mergi la medicul de familie, sa ii explici situatia ca sa iti dea trimiteri catre specialisti. postatul pe TPU nu ajuta.

Pot macar sa iti zic ca sigur nu e de la masturabat si cel mai probabil nu ai bagat destule etnobotanice cat sa fi contat.

| xSega a răspuns:

Trebuie să îți găsești ceva care să îți ocupe timpul si o sa scapi de stările astea

| Lin_Mada_1997_pxQQ explică:

Tin sa mentionez ca in ultimul timp m-am mastrbat mult cam zi de zi, are vre o legatura?

| KanameKuran a răspuns (pentru Lin_Mada_1997_pxQQ):

De ce nu mergi la un medic de familie?

Răspuns utilizator avertizat