| adriana_1123 a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema respiratorie; am nasul infundat tot timpul si cred ca din cauza asta am si inceput sa slabesc.In urma unei raceli puternice de acum un an, am nasul inundat mai tot timpul.Asta sa fie cauza slabitului meu continuu?
Am auzit ca ar putea exista si varianta unei tumori la creier? este posibil?
Ca nu am simptomele unei sinuzite si nici polipi nu am...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| stryder a răspuns:

EU CRED CA GLUMESTI! deci e posibil sa ai tumoare pe creier iar tu stai in fata la pc si ne intrebi pe noi? du-te fratele meu la doctor si despartete 2 ore de pc pentru asta.

| Florin_6699 a răspuns:

Nu ai cum sa ai tumoare la creer, probabil ai boli psihice laughing. app si eu constat ca nu pot canta din cauza respiratiei si medicul de familie a zis ca nu am polipi, mai da-l in *** ca e prost am fost sa-mi scot polipi si o zis chirurgu ca am polipi al dracu de inflamati, daca esti vanat la ochii si ai respiratia grea clara-i treaba polipi frate...