| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Am o problema. De cateva luni starea mea de sanatate se tot inrautateste. Totul a inceput cu niste dureri puternice de cap. Am fost la medic si dupa nenumarate consultatii si analize tot nu a descoperit cauza. Pana la urma a spus ca am hipotensiune. Vineri am lesinat. Am fost iar la medic si a spus ca tot din cauza tensiunii. Mi-a dat injectii de data asta. Ciudat este ca fac tratamente pentru hipotensiune din noiembrie si inca nu vad nici un rezultat. Doctorul spune ca in cel mai rau caz poate fi tumoare cerebrala, dar tot incearca sa fereasca subiectul.
Simptomele mele ar fi : Am stari de somnolenta tot timpul. Ma culc foarte devreme si ma trezesc foarte foarte tarziu. Practic as dormi in continuu daca as putea. Pe langa asta am mai mereu stari de greata si durerile de cap nelipsite. Plus starea de oboseala permanenta.
Ce credeti ca ar putea sa fie? Iau tone de pastile si nimicstraight face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Si eu zic sa ceri parerea unui alt specialist si daca vrei sa vorbim despre o cura cu produse naturale care te poate ajuta sa iti recapeti energia si sa scapi de oboseala contacteaza-ma pe id dpocaznoi. Sanatate!

| ELLSSA a răspuns:

Esti oare cobaiul acelui medic? Nu inteleg de ce te indoapa cu aceste medicamente, daca nu e sigur de diagnosticul acela.
Mergi la medicul neurolog si fa-ti un RMN.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Urmeaza un tratament naturist.Acum serios mama mea asa a scapat.Incearca sa cauti terapeuti naturisti daca sunt la tine in oras sau daca nu gasesti cauta pe internet.

| Khanikua a răspuns:

Sa te konsulte un medik din alte tari ca astia din Romania nu sunt foarte buniwinking