| dAN_9549 a întrebat:

As vrea sa dau cateva kg jos... si impreuna cu doi prieteni neam apucat de alergat! Ei bine nu stim cand sa alergam, pe unele forumuri am citit ca e bine seara... pe unele dimineata pe stomacul gol ( dupa antrenament sa nu manancam timp de o ora )
Deci cand e bine sa alergi pentru a slabi? Dimineata sau Seara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LiLWayne17 a răspuns:

Seara.de obicei vara...si iti mai dau o idee. infasoarati abdomenu cu o folie cel mai bine cu un sac menajer ii tai fundu si il tragi prin cap si il pui la nivelu abdomenului partea celanta a scaului il bagi in pantaloni si cealalta parte e bine so legi cu banda tot asa din jur imprejur copului pentru ca folia (ciolofanu) pe sub el transpiri si asa iti arzi grasimile ( peste cilofan tragi tricolul no sa mergi asa doar cu ciolofanul ) incearca si vei vedea asa am facut si eu )

| Riciu14 a răspuns:

Salut mai bine alearga si dimineata si seara big grin

| sweetpie a răspuns:

E bine si seara si dimineata, deci ramane sa alegeti voi varianta cea mai convenabila. Faza cu dimineata pe stomacul gol am inteles ca nu e tocmai o idee buna.