| Venger a întrebat:

Cam de un an am observat ca am probleme de concentrare si de memorie,uit ce am facut toata ziua, imi amintesc doar foarte putin. E o problema grava? Vreau sa mentionez ca am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poate ar fi cazul sa iei niste suplimente alimentare pentru memorie. Si eu aveam la varsta ta, apoi mi-am revenit

| Venger explică (pentru AdelinaC):

Cum ar fi?

| AdelinaC a răspuns (pentru Venger):

Tonotil, complex de B-uri

| AvalohAlyn a răspuns:

Incearca sa iei ceva, un supliment alimentar pentru memorie si concentrare iar daca nu are niciun efect mergi la un medic.
Iti recomand produsul Neuro Optimizer.E foarte bun, a dat rezultate exceptionalela multi.Chiar daca e putin mai scump.Sanatate!

| DumitruS a răspuns:

Nu neaparat. Mergi insa la un medic, iti faci niste analize si vezi cum stai. Posibil sa fie de la lipsa de magneziu sau din astea, posibil sa fie ceva specific varstei etc.

| Venger explică (pentru DumitruS):

Am facut acum 2 luni analize, si mi au iesit lipsa de fier si magneziu si vitamina B2, iau pentru fiecare in parte, insa nu simt o schimbare

| DumitruS a răspuns (pentru Venger):

Ai rabdare, stocurile se refac destul de greu, in timp. Continua tratamentul si repeta analizele.