| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre tigarile electronice? Vapat? Tocmai ce mi-am cumparat o astfel de tigara,din gama de top,dar nu ca as fi fost fumator si as incerca sa renunt la tigarile normale, ci pur si simplu ca imi place sa vapez.Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Eu zic sa va apucati si de heroina, cine stie, poate va place.

| venividivici2017 a răspuns (pentru aXy99):

Frate in ce lume traiesti? Cu astfel de idei, nu-i de mirare ca astia ca Dragnea inca mai conduc o asemenea tara!

| aXy99 a răspuns (pentru venividivici2017):

Ce treaba are Dragnea cu ce am zis eu?
Nu te duce capul sa intelegi sarcasmul, dar interpolezi.

| RachetzuUu a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre tigarile electronice, chiar si eu am una, nu ca fumam si sa ma las, doar am zis sa incerc si eu sa ma apuc de vapat si chiar este interesant. Chiar merita banii.

| venividivici2017 a răspuns (pentru RachetzuUu):

Tot asa m-am apucat si eu.imi plac si mie

| StefanHutanu23 a răspuns:

Băi. acum depinde cati ani ai eu zic ca mai bine nu te apucai de nimic si gata. vapatul e 95% mai bun ca fumatul dar tot nu face bine. Parerea mea

| StefanHutanu23 a răspuns:

Pai mai bine nu te apucai de nimic. Vapatul e 95% mai bun ca fumatul dar tot nu face bine mai ales ca tu nu fumai inainte. Conteaza si varsta

| venividivici2017 a răspuns (pentru StefanHutanu23):

Am 35 de ani...dar vapez nu ca as fi dependent de asa ceva.Pur si simplu ceva nou, diferit, poate mai sanatos.