| SuntMidu a întrebat:

Salut! Ce pot face dacă respir greu pe nas? Nu e înfundat sau ceva, chiar îl simt uscat, doar ca pe el în mare parte respir greu, mai am momente când respir super ușor. Menționez ca am tuberculoză, dar respir greu doar pe nas.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste un spray de nas, cumparat din farmacie, cu solutie salina.

| Florian80 a răspuns:

Poate ai polipi nazali.du te neaparat luni la doctor pentru un consult de specialitate