| anonim_4396 a întrebat:

Salut, chiar nu stiu cum sa va intreb ca imi este putin rusinos, am 19 ani si sunt putin rarait, deci intrebarea mea este ca se mai poate rezolva problema la un specialist de logopedie, ca eu vreau sa lansez o piesa si nu vreau sa iasa de cacao. Am incercat sa imbunatatesc dictia cu creionul... cand termin exercitiu de dictie, peste cateva minute iar incep sa vorbesc rarait...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Ba frate, nu stiu daca se poate rezolva. Eu am 20 si si eu sunt putin rarait, nu tare dar se observa laughing E oarecum un avantaj, la fete mai ales laughing Majoritatea mi-au zis " Esti rarait ce dragut " si chiesti din astea. Pe mine unul nu ma deranjeaza. Iar daca vrei sa lansezi o piesa gandeste-te la Bitza. Si el e rarait, si calumea inca.

1 răspuns: